TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa, Fiyat teklifi isteyin' veya bizi (09) 264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


Tabletlerinizin Onarım Tanısı

Eğitimli teknisyenlerimiz, mümkün olduğunda, yalnızca Tabletlerinizin sorununu test edip doğru bir şekilde teşhis edip, yalnızca soruna neden olan parçaları değiştirdiğinden emin olacaklardır. İhtiyaç olmayan hiç bir şey için ödeme alınmaz! Ardından, onarımlar yapıldıktan sonra, mağazadan ayrılmadan önce düzgün çalıştığından emin olmak için cihazınızı tsizin önünüzde test edeceğiz.

Daha Fazlası

Bizim Değerlendirmemiz

Bizi online ziyaret ettiğiniz için teşekkürler Tabletlerinizin tamiri için hızlı güvenilir tamir, yenileme ve tamir için tek yer. En sevdiğiniz elektronik cihazların bir çoğuna akıllı telefonlardan tabletlere servis hizmeti veriyoruz. Ekranınızda küçük bir çatlak olup olmadığına veya cihazınızın çalışmadığı hasar gördüğü noktayı tespit ederek bilgilendirileceksiniz. Teknisyenlerimiz elektronik cihazlarla ilgili bilgili, eğitimli ve tutkulu. En İyi Tablet Onarımı sunar , detaylara çok önem veriyor ve tablet ve telefonunuz için yüksek kaliteli onarım sunuyoruz.

Daha Fazlası

Performans garantili

Tabletinizi yanınızda getirin şarj portları, hoparlörler, kulaklık girişleri ve daha fazlası için kırılmış,çatlamış ekranları, onarıyor Tabletinizin gelecekteki hasarlardan korumak için ekran koruyucuyu takıyoruz. Bugün en yakın mağazayı ziyaret edin.

Daha Fazlası

Sınırsız Hizmet

Tablet Onarımları iPad tabletlerin ve bilgisayarların servislerine odaklanan yerel bir elektronik onarım mağaza zinciriyiz. Servislerimiz arasında Anakart Arızalarında sorun giderme, tanılama ve yazılım sorunlarından donanım onarımları ve güncellemelerine kadar ilgili sorunlar yer almaktadır. Sakaryada lokasyonumuzun herhangi birinde yardım etmeye hazır sektör sertifikalı teknisyenler ile çalışıyoruz.

Daha Fazlası

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Awas Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (awas@awasnotebook.com) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Awas Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası