TEKLİFLER

Hasar görmüş veya arızalı bir cihazınız varsa Fiyat teklifi isteyin' veya bizi ( 0264 277 50 23 ) arayın. Lütfen, cihazınızı kontrol etmeden çevrimiçi veya telefonla verilen tekliflerin sadece bilgi amaçlı olduğunu unutmayın.


MARKALARIN SERVİSİ

Apple - MacBook - Acer - HP - Samsung - Toshiba - LG - Lenovo - Casper - Dell - Gigabyte gibi garanti Süreci bitmiş önde gelen teknoloji markaları için bir servis merkezidir . 30 yıla aşkın süredir, teknoloji cihazlarını destekleyen ve onararak, yüksek kalitede teknoloji onarımı ve sorun giderme hizmetleri almak için Awas Bilişim Teknolojileri Servis Sağlayıcısına güvenebilirsiniz.

ŞİRKETLERE DESTEK

MacBook Su Hasarı Onarımı Su hasarı Mac'inizi etkiledi mi? Klavyeniz çalışmayı durdurdu mu? Mac'iniz açılmayı bıraktı mı? Mac'inizde önemli verileriniz var ve bunlara erişmenin bir yolu yok mu? Zamanında sıkıntı mı yaşıyorsunuz ve o projeyi almanız gerekiyor ancak dosyalarınıza erişemiyor musunuz? Awas MacBook Hastanesi olarak sizin için bir çözümümüz var ve anlıyoruz. MacBook'unuzu ofisimize getirin, sizin için bir tahmin oluşturalım ve bilgisayarınızı kısa sürede yeniden çalışır duruma getirelim!

EV OFİS DESTEĞİ

MacBook Bilgisayar donanımı, yazılımı, çevre birimleri tamir, onarımı ve desteği. Yerel tüketiciler için bilgisayar ve dizüstü bilgisayar servis hizmetleri: MacBook'lar, dizüstü bilgisayarlar, çevre birimleri ve yazıcılar için kurulum ve satış sistem konfigürasyonu, servis ve ayarlamalar destek hizmetleri.

SINIRSIZ HİZMET

Apple - Macbook diyagnostikleri, yükseltmeleri ve onarımları. Yedekleme çözümleri ve arızalı sabit sürücülerden veri kurtarma. Virüs ve 'kötü amaçlı yazılım' kaldırma ve önleme. Tesis dışında Apple - Macbook ve dizüstü bilgisayar onarımları için ücretsiz yerel toplama ve iade hizmeti.

SERVİS LİSTESİ

Daha Fazlası

Tamir Servis ve Teknik Destek

Awas Teknik servis danışmanları, çeşitli üreticiler tarafından üretilen ürünlere teknik destek sağlamak için servis vermektedir; Sorularınızı cevaplamak için en iyi hizmeti sunma konusunda size yardımcı olmaktan her zaman memnun oluruz. Cihazlarınız için onarım servisi veya teknik sorularınızın yanıtlarını bulmanıza yardımcı olmak için bize ulaşabilirsiniz. (awas@awasMacBook.com) veya (264) 277-50 23) numaralı telefondan Awas Servis danışmanıyla iletişime geçin.

Daha Fazlası